Obchodní dům pro dílnu a sklad www.czemag.cz

 

Regály najvyššej kvality- www.regalset.sk

 

Regály nejvyšší kvality - www.regalset.cz

 

Regały najwyższej jakości - www.regalset.pl

NOVINKY

arr3Regály Drumy - nosnosť police 130kg.Regály Drumy, ktoré sú celokovové, majú podľa nejnovších meraní stanovenú zvýšenú nosnosť 130kg na... arr3Konfigurátor regálovPre prehladnejšie vyberanie regálov z našej ponuky sme pre vás pripravili hladanie podla... arr3Nakupujte u nás bez DPHPokiaľ máte IČ DPH, platíte nám len cenu bez DPH. Dodávateľom tovaru je česká akciová spoločnosť... arr3Nové celokovové regály DrumyV našom sortimente máme novinky. Sú to kovové regály Drumy s kovovými policami, ktoré majú... arr36.5.2015Štartuje náš nový eshop, ktorý sa zameriava na vybavenie dielní, skladov a archívov. Navädzujeme na...

TOVAR V AKCII

NAJPREDÁVANEJŠÍ


RÁDCA » Ako nakupovať
Ako nakupovať

U nás sa nakupuje štandardne.

Vybraný tovar kliknutím na ikonu kúpiť vložíte do Vášho nákupného koša. Vyplníte formulár s Vašimi údajmi, zvolíte zpôsob platby a dopravy.

Zaplatiť nám môžete pomocou platobnej brány GoPay a to kartou alebo online bankovým prevodom. Platba je ihneď zrealizovaná a my môžeme expedovať. Pretože máme 90% sortimentu skladom, expedícia je najneskôr následujúci pracovný deň. Platí to aj pre platbu dobierkou, kedy kuriérovi môžete zaplatiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Pokiaľ zvolíte platbu na náš účet vo Fio banke Slovensko, budeme expedovať až po pripísaní čiastky na náš účet, väčšinou do 48 hodín.

Ostatné už je iba na nás, aby sme Vám doručili Váš tovar na Vašu adresu.

Pre zákazníkov z Českej republiky prevádzkujeme rovnaký eshop:

www.czemag.cz

Pre tých, ktorých zaujímajú predovšetkým regály tu máme ďalšie špecializované eshopy:

www.regalset.sk pre slovenských klientov a

www.regalset.cz pre Česko.