Obchodní dům pro dílnu a sklad www.czemag.cz

 

Regály najvyššej kvality- www.regalset.sk

 

Regály nejvyšší kvality - www.regalset.cz

 

Regały najwyższej jakości - www.regalset.pl

NOVINKY

arr3Regály Drumy - nosnosť police 130kg.Regály Drumy, ktoré sú celokovové, majú podľa nejnovších meraní stanovenú zvýšenú nosnosť 130kg na... arr3Konfigurátor regálovPre prehladnejšie vyberanie regálov z našej ponuky sme pre vás pripravili hladanie podla... arr3Nakupujte u nás bez DPHPokiaľ máte IČ DPH, platíte nám len cenu bez DPH. Dodávateľom tovaru je česká akciová spoločnosť... arr3Nové celokovové regály DrumyV našom sortimente máme novinky. Sú to kovové regály Drumy s kovovými policami, ktoré majú... arr36.5.2015Štartuje náš nový eshop, ktorý sa zameriava na vybavenie dielní, skladov a archívov. Navädzujeme na...

TOVAR V AKCII


RÁDCA » Ako vybrať regál
Ako si vybrať regál.

Ako vybrať ten správny regál?

Regály  nám zabezpečujú prehľadné uskladnenie  akéhokoľvek materiálu.  Aby sme si vybrali čo najvhodnejší regál, musíme si odpovedať na tieto otázky:

Čo chcem uskladniť ?( potrvaviny, víno, šanony, knihy, pneumatiky, výrobky, polotovary a pod. )

Kde to chcem uskladniť? ( pivnica, špajza, garáž, dielňa, sklad, škola, kancelária, archív, obchod, knižnica, ambulancia, atď.... )

Podľa týchto kritérii sa rozhodneme pre materiál, z ktorého by mal byť regál vyrobený. To znamená z akého materiálu sú vyrobené stojany regálu a samozrejme aj police regálu.

Ďalším kritériom je rozmer regálu tzn. jeho výška, šírka, a hľbka. To záleží od prietoru v ktorom sa regál bude nachádzať. Počet polic v regále určuje výšku jednotlivých poschodí a tým aj maximálnu výšku skladovaného materiálu.

Nezanedbateľným parametrom pri výbere vhodného regálu je  jeho nosnosť a samozrejme aj farba regálu a to z estetického hľadiska.

Na prvý pohľad sa zdá, že výber regálu je zložitá záležitosť, nakoľko v našom e –shope je okolo 500 druhov regálov. Pokiaľ by Vám tento článok nebol dostatočnou pomocou, môžte sa na nás z dôverou obrátiť na telefónne číslo +421 944 262 088, alebo mailom na obchod@czemag.sk

 

Drevené regály sú vhodné z estetického hľadiska, predovšetkým do interiéru, kde nie sú vystavené vlhkosti a iným poveternostným vplyvom .

Sú vyrobené z borovicového dreva bez povrchovej úpravy, preto ich môžte moriť a lakovať podľa Vašich potrieb.  Ich montáž je rýchla a jednoduchá. Drevené regály sa využívajú napr. ako stojany na víno,  kvety a ďalšie estetické vybavenie domácností, alebo kancelárií.

 

Kovové regály majú univerzálne využitie. Farebné prevedenie majú modré, biele, alebo sú  len pozinkované. Ďalšou veľkou výhodou sú výškovo nastaviteľné police. Tieto regály delíme do troch základných kategórií:

 

  • Kovové regály s drevotrieskovými policami sú optimálným riešením skladovania, čo sa týka pomeru medzi cenou a úžitkovou hodnotou. Majú univerzálne využitie. Preto máme skladom okolo 300 variant týchto regálov. Vyrábajú sa vo výškách 900 mm, 1800 mm, 2100 mm, 2400 mm a 2700 mm. Šírka týchto regálov je 750 mm, 900 mm a 1200 mm. Hľbka polic je 200 mm, 350 mm, 450 mm, 500 mm a 600 mm.

 

  • Kovové regály s lamino policami sú kvalitnejšou variantou kových regálov s drevotrieskovými policami. Sú vhodné do priestorv s vyššým nárokom na hygienu ako sú špajze, školské kuchyne, obchody potravín, lekárske ordinácie. Ostatné parametre sú rovnaké ako pri regáloch s drevotrieskovými policami.

 

  • Kovové regály s kovovými policami majú široké využitie hlavne tam, kde nie sú vysoké nároky na čistotu a vlhkosť prostredia. Hodia sa do dielne, garáže, alebo do výrobných priestorov. Vyrábajú sa vo výškách od 1500 mm do 2500 mm.

 

 

Regály na šanony sú v podstate kovové regály s drevotrieskovými policami s tým, že ich šírka a výška je prispôsobená rozmerom štandartných šanónov. Sú dostupné vo výškách 1800 mm a 2100 mm, v šírkach  750 mm, 900 mm a 1200 mm.

 

Pre zákazníkov z Českej republiky prevádzkujeme rovnaký eshop:

www.czemag.cz

Pre tých, ktorých zaujímajú predovšetkým regály tu máme ďalšie špecializované eshopy:

www.regalset.sk pre slovenských klientov a

www.regalset.cz pre Česko.